VipAvoska - брендовая одежда, сумки кожаные
Секрет успіху Zara: чому ми вирішили закупати речі бренду

Секрет успіху Zara: чому ми вирішили закупати речі бренду


Zara - один із найуспішніших у світі бренд роздрібної торгівлі модним одягом. Незважаючи на швидкі оновлення колекцій та повну відповідність терміну "фаст-фешн", Зарі вдається вже котрий рік поспіль займати перші місця в рейтингах компаній з найбільшим оборотом. У чому секрет Зари?


Боді Zara

Боди Zara S, белый (65240)


Блуза Zara

Блуза Zara L, светло бежевый (65231)


Є кілька факторів, що сприяли успіху Zara, але одна з її ключових сильних сторін – однозначно, здатність ставити клієнтів на перше місце. Zara одержима своїми покупцями, і вони від самого початку визначають компанію та культуру бренду. Компанія чітко визначає все, що зараз модно, і вміє передбачати тренд, що зароджується. Ще один фактор – швидкість. Бренд уважно стежить за тим, як мода змінюється та розвивається щодня по всьому світу. Грунтуючись на останніх стилях та тенденціях, компанія випускає готові речі у продаж вже через тиждень чи два. Для порівняння, більшості інших модних брендів потрібно близько шести місяців на такий обсяг роботи.


Топ Zara

Топ Zara M, фиолетовый (65256)


Сукня Zara

Платье Zara S, темно коричневый (65245)


І, звичайно, максимальна різноманітність стилів. Зара не концентрується на чомусь одному: готиці, ніжності, яскравості. Вона випускає відразу все, охоплюючи інтереси якнайбільшої кількості споживачів. А вам подобається Zara?


 21.01.2022
 (5 просмотрів)

Підписка на новини