VipAvoska - брендовая одежда, сумки кожаные
Шкарпетки і гольфи як простий спосіб урізноманітнити ваші літні аутфіти

Шкарпетки і гольфи як простий спосіб урізноманітнити ваші літні аутфіти


Надворі вже спекотне літо і саме час вражати оточуючих своїми стильними образами. А щоб вони були не тільки красиві, а ще й креативні, варто застосувати кілька свіжих ідей. Та не хвилюйтеся — щоб урізноманітнити аутфіти, не обов’язково вигадувати супер-оригінальні ідеї. Сьогодні розповімо вам, як шкарпетки можуть впоратися з цією задачею.


Шкарпетки (3 пари) C&A

Носки (3 пары) C&A 35 38, розовый принт (61375)

Шкарпетки (10 пар) C&A

Носки (10 пар) C&A 39 42, синий, розовый, серый (47988)

Придбайте яскраві високі шкарпетки або гольфи та поєднайте їх з кедами або кросівками. Так ви зробите кежуал чи спортивний образ дуже оригінальним і помітним.


У такому разі найголовніше — зробити акцент саме на шкарпетках. З іншими яскравими речами варто поєднувати їх лише у тому випадку, якщо ви хочете зробити супер-яскравий лук. Не хочете привертати до себе зайвої уваги, але є бажання одягатися стильно? Ваш варіант — шорти та футболка у класичній сіро-біло-чорно-нюдовій гамі + кросівки з яскравими шкарпетками.


Шкарпетки (2 пари) C&A

Носки (2 пары) C&A 35 38, красный принт (64169)

Шкарпетки (2 пари) C&A

Носки (2 пары) C&A 39 42, серо бежевый (64174)

Шкарпетки (3 пари) C&A

Носки (3 пары) C&A 35 38, разноцветный (61325)


Найсміливіші з нас можуть спробувати комбінувати шкарпетки з речами поза спортивного стилю. Наприклад, яскраві гольфи дуже пасують до балеток та легких літніх суконь. Також ними можна знизити градус серйозності ділового та стриманого луку.


 24.06.2022
 (1 просмотрів)

Підписка на новини