VipAvoska - брендовая одежда, сумки кожаные
Трендові джинси: три найактуальніші моделі

Трендові джинси: три найактуальніші моделі


Джинси - це одяг, який поєднує людей різної статі, віку, способу життя, звичок, місця проживання, достатку. Це універсальна річ, яка має бути в гардеробі у кожного. А щоб вона принесла ще більше задоволення, важливо знати, які фасони зараз є найбільш актуальними.


Прямі джинси. Класика, перевірена часом. Такий фасон візуально зробить вас вищою, ноги - довшими, а талію - більш вузькою. Прямі джинси можна підкатати та носити з низькими кедами або заправити у високі черевики. Способів стилізації у них маса, адже це одна з найпопулярніших речей у гардеробі.

Джегінси H&M

Джеггинсы H&M 33/32, синий (63118)


Джинси C&A

Джинсы C&A 36, голубой (63411)


Клеш. Тренд із 80-х повертається і все більше любительок сучасної моди впроваджують розкльошені штани у свій гардероб. Якщо ви хочете одягти джинси-кльош на свято, найактуальніший варіант - обрати довші штани і поєднувати їх з черевиками на підборах.

Бойфренди та мом-джинси. Ці штани мають кілька характерних рис. По-перше, вони щільно сидять на талії. По-друге, в області стегон та гомілок такі джинси об'ємні та вільні. По-третє, вони закінчуються в районі щиколоток і там зазвичай звужуються.

Джинси C&A

Джинсы C&A 42, синий (63116)


Джинси H&M

Джинсы H&M 25, черный (48234)


Якщо ви обираєте актуальні джинси на найближчий сезон, рекомендуємо звернути увагу на ці моделі. Вони будуть актуальними ще довгий час. 19.11.2021
 (4 просмотрів)

Підписка на новини