VipAvoska - брендовая одежда, сумки кожаные

Про VipAvoska

      Почалося все з сумок Pierre Cardin ...

     Pierre Cardin - знаходиться в десятці самих престижних брендів світу. Ця марка захопила своїми колекціями всю модну індустрію. А ось в Україні цей бренд, практично, не представлений. Ми вирішили привезти на пробу невелику партію сумок. Нашим модницям сумки PierreCardin також дуже сподобалися. І тепер на VipAvoska  можно купити кожані сумки, клатчі, гаманці, дорожні сумки.

      Але ми не планували наповнювати інтернет-магазин тільки асортиментом шкіряних сумок. Наступним важливим напрямком був одяг для дівчаток, одяг для хлопчиків, жіночий одяг и чоловічий одяг . І ось стало питання, а як назвати магазин, що б об'єднати гармонійно всі категорії?Так чому ж VipAvoska?


"Ноги ростуть" з сумок-авосьок з 90-х. Колись з ними ходили за продуктами, а зараз вони повернулися і стали популярнішими клатч-медальйонів і шопперов. На заході їх назвали гордим «net bag» і вигулюють на стрітстайлі та світських заходах.

Авоську можна носити самостійно замість повсякденної сумки, а можна - в комплекті з нею. І ще в неї можна скласти багато корисних речей, наприклад одяг.  

Звідси і пішла ідея нашої  Vipavoska.com.ua


VipAvoska - це сумка класу люкс, в яку можна скласти брендові речі.